(067) 631-71-61
(067) 628-79-29
Львів, ул. Пластова, 6 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Кутник Львів

кутник металевий є двогранным металопрокатом, який використовується як підсилювальний або декоративний елемент в будівельних конструкціях різної складності. Для виготовлення кутників використовується конструкційна сталь і сплави алюмінію. Усі кутники будівельні класифікуються за способом виготовлення, співвідношенню полиць, розмірами та точності прокатки. У відповідності способу виготовлення, кутники можуть бути гарячекатані або гнуті. За співвідношенням полиць кутники поділяються на рівнополочні та нерівнополочні. По довжині металопрокат буває мірним або номерным, за складом – оцинкованим або нержавіючим, по точності – класу А (високий рівень) і класу В (звичайний рівень).

Сталевий кутник в Львове

Фото продукції

Ціна на кутник металевий

Найменування Ціна, грн/т

Прайс-лист продукції

Всі перераховані особливості кутника металевого, ціна якого в сукупності з експлуатаційними параметрами, які її формують. Компанія «Дніпропроект» пропонує вам кутник сталевий ДСТУ, вартість на дану продукцію у нас дуже вигідна, металопрокат представлений в дуже широкому асортименті. Якщо ви не знаєте, що саме вам необхідно вибрати, в якому обсязі його замовити – телефонуйте прямо зараз або залиште заявку для зворотного зв'язку, наші менеджери передзвонять в зручний вам час.

Сортамент кутники металеві

Якщо ви бажаєте купити кутник металевий, безперечно варто розібратися, який з різновидів підійде саме для вас. Різновиди:

  • Сталевий гарячекатаний рівнополичний кутник, має дві сторони однакової довжини. Стандартний типорозмір – від 4 до 12 метрів, однак бувають і більші або меньші габарити. Як правило, це кутник 50х50 або інші розміри;
  • Нерівнополичний сталевий гарячекатаний кутник. Це означає, що розміри однієї сторони відрізняються від іншої;
  • Гнуті сталеві кутники. На виробництві використовуються спеціальне обладнання, де виробляються кутники з якісної листової сталі.

Вага кутника залежить від його характеристик, матеріалу з якого він виготовляється, та габаритів.

Сертифікати на товар

Потрібен металевий кутник у Львові? Наш телефон - (067) 631-71-61

Купити металеві кутники за вигідною ціною за метр можна в наших каталогах, де ви знайдете все необхідне. Сьогодні асортимент подібних виробів представлений у великій кількості позицій, що дає можливість оптимального вибору. У разі необхідності можна ознайомитися з пропозиціями з продажу інших видів металопрокату, профіль та інші.

"Дніпропроект" - місце, де можна купити кутник металевий у Львові оптом і в роздріб від виробника!

Нас обирають завдяки високої якості продукції, її стійкості до різного роду навантажень, переконливою в'язкістю, протидії стосовно до пошкоджень механічного характеру та зношування, кутник застосовується в різних галузях промисловості та сучасної будівлі. Цей продукт є важливим під час виробництва різного роду металоконструкцій, з метою прикріплення до них потрібних труб, проводів і апаратури.

Співпраця з нами подарує вам справжнє задоволення, адже наші співробітники обробити ваше замовлення в короткі терміни та зроблять все можливе для того, щоб ви витратили на придбання мінімальну кількість часу при цьому отримали

×