(067) 631-71-61
(067) 628-79-29
Львів, ул. Пластова, 6 Змінити
Працюємо:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Балка двутаврова Львів

Двотаврова балка або, як її називають між собою двотавр – це самий затребуваний різновид металопрокату в багатьох сферах. Перш за все, вона виступає в якості основи для різних конструкцій, саме вона забезпечує міцність та довгий строк служби для будівлі.

Вона виготовляється з дерев'яної або сталевої основи, якщо її розрізати, то можна побачити форму в вигляді букви П. За рахунок цього балка має можливість витримувати дуже серйозні навантаження, при цьому мати невелику вату та вартість. Саме тому данний матеріал користується високою популярністью і має широку сферу застосування.

Балка Львів (фото)

Фото продукції

Ціна на двотаврові балки

Найменування Ціна, грн/т
Балка (двутавр)
10 міра 9 м.дог.
12 міра 9 м.дог.
14 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
16 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
18 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
20 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
24М міра +15%ндлдог.
30 міра 12 м. +15%ндлдог.
36 міра 12 м. +15%ндлдог.
36М міра 12 м. +15%ндлдог.
45 міра 12 м. +15%ндлдог.
45М міра + 15% ндлдог.

Прайс-лист продукції

Купити двотавр досить просто. Достатньо визначитися з оптимальним розміром, серед яких можуть бути: 10,16,20,24,30 (двотавр ціна Львів можна визначити по таблиці, для цього необхідно ввести потрібну кількість: балка двотаврова вага в кілограмах, або довжину в метрах, або кількість штук двотавра. Наша компанія здійснює безкоштовну порізку балки на потрібну вас довжину.

Класифікація та застосування продукції

Основна відмінність двотавра – це форма. Вона допомагає матеріалу придбати додаткові позитивні якості та робить її технічні характеристики більш унікальними. П-образна форма значно полегшує процес укладення, завдяки плоским граням, встановленими паралельно один до одного.

Двотаврова балка має такі позитивні якості:

  • Можливість придбати матеріал будь-якого розміру. Завдяки особливостям балки, кожен має можливість заказати потрібну довжину, ширину та висоту балки. Тому покупець витрачає виключно за матеріал баз додаткових пунктів;
  • Можливість здійснити індивідуальне замовлення. Якщо вимоги замовника потребують двотавр нестандартних розмірів, то ми готові виконати замовлення будь-якої трудомісткості, навіть з різними сторонами;
  • Невелика вага. Двотаврова балка не виділяється високою масою. Завдяки цьому можна заощадити додаткові гроші при виконанні монтажних робот, а також на перевезенні матеріалу.

Серед недоліків можна виділити:

  • З'єднувальні шви. Через їх наявність значно зменшується міцність будівлі, особливо, якщо були допущені помилки при зварювальних роботах. Але це можна виправити, слабкі частини посилюють додатковими ребрами жорсткості;
  • Балка дозволяю додатково використовувати спеціальні посилюючи елементи. Додатковий матеріал, який забезпечує збільшення міцності, потребує додаткових трат коштів та дорогоцінного часу.

Сертифікати на товар

Потрібен двотавр у Львові? Наш телефон - (067) 631-71-61

Потрібно купити двотаврову балку, ціна якої приємно вразить усіх покупців? Компанія «Дніпропроект» пропонує широкий асортимент металопрокату для різних сфер використання. У наших каталогах представлені двотаврові балки, сортамент яких виділяється особливою різноманітністю.

Калькулятор розрахунку

Для розрахунку пропонуємо скористатися таблицею ваги двотавру.

"Дніпропроект" - місце, де можна купити двотавр у Львові оптом і в роздріб від виробника!

Для покупки необхідного різновиду металопрокату, залиште заявку на сайті або зв'яжіться безпосередньо з нашим спеціалістом. Він передзвонить вам, щоб підтвердити замовлення та надати належну допомогу у підборі варіанту, який відповідає вашим вимогам.

×