(067) 631-71-61
(067) 628-79-29
Львов, ул. Пластова, 6 Змінити
Время работы:
Пн-Пт, 8:00-18:00

Катанка Львов

Катанка — це тип прокату, який виготовляють у формі дроту круглого перерізу. Її виробляють з вуглецевої сталі або кольорових металів використовуючи гарячекатаний метод. Після завершення катання дріт змотується в великі мотки.

Катанка у Львові (фото)

Фото продукції

Ціна на катанку

При купівлі дроту катанки має сенс враховувати її надійність і міцність. У машинобудуванні, наприклад, це критично важливо. Вартість дроту залежить від діаметра, чим товщий дріт, тим він дорожчий. Виробник, міцність виробу, якість матеріалу – всі ці моменти впливають на характеристики і властивості дроту катанки, ціна якого також змінюється із-за діаметра та інших критеріїв.

Найменування Ціна, грн/т
Катанка
Ø5,5 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø6,0 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø6,5 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø8 ст. 1-3КП/ПСдог.
Ø10 ст.3ПСдог.
Ø12 ст.3ПСдог.
Ø14 ст.3ПСдог.

Прайс-лист продукції

Сортамент дроту катанки

Властивості металу залежать від типів охолодження, яким піддаються заготовка. При природному охолодженні при температурі +10 градусів отримують досить гнучкий матеріал, який володіє високою міцністю. А при прискореному одне - і двостадійному охолодженні отримують полузагартовану і загартовану катанку відповідно.

Діаметр дроту виготовляється: 5,5 мм, 6 мм, 6,5 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм. Її виготовляють зі сталі марок Ст0, Ст1, Ст2, Ст3. Катанка більшого діаметра виготовляється за окремим замовленням.

В залежності від міцності існує 2 класу матеріалів:

  1. Звичайної міцності (В);
  2. Підвищеної міцності (Б).

Сертифікати на товар

Калькулятор розрахунку ваги катанки

На кожен об'єкт потрібно певну кількість матеріалів. Якщо ви купите занадто мало, знадобиться витрачати додатковий час. щоб здійснити нове замовлення, якщо купите багато, то доведеться знаходити застосування матеріалу, що теж незручно. Щоб такої ситуації не виникало, необхідно точно розрахувати кількість катанки, в цьому допоможе таблиця ваги катанки.

Потрібна катанка у Львові? Наш телефон - (067) 631-71-61

Бажаєте купити дріт катанку Львів високої якості та по демократичним цінам? Компанія «Дніпропроект» надає неймовірно великий вибір різного металопрокату для будь-якого виду будівництва. Кожна позиція, представлена в каталозі, супроводжується докладним описом характеристик матеріалу, щоб покупець мав максимальне уявлення про товар. Варто відзначити, що вся продукція сертифікована і повністю відповідає загальноприйнятим стандартам. Ми маємо металобазу у Львові та інших містах, що дозволяє нам здійснювати, як роздрібні, так і оптові продажі.

"Дніпропроект" - місце, де можна купити дріт катаний у Львові оптом і в роздріб від виробника!

Щоб здійснити замовлення катанки або іншого виду металопрокату, необхідно залишити заявку на сайті та дочекатися дзвінка від менеджера. він зв'яжеться з вами, щоб підтвердити покупку та уточнити деталі. При необхідності фахівці готові провести кваліфіковану консультацію, відповісти на всі питання. зорієнтувати за цінами та надати допомогу в підборі оптимального варіанту. Своєчасна доставка здійснюється по всій території Львівської області та України.

×