(067) 631-71-61
(067) 628-79-29
Львів, ул. Пластова, 6 Змінити
Время работы:
Пн-Пт, 8:00-18:00
СПЕЦИАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Швеллер 5, 6.5

Новости

23.11.2017

Самая крупная львовская металлобаза «ДнепроПроект» готова обрадовать своих клиентов появлением совершенно нового товара, который будет прекрасной находкой как для частных застройщиков, так и для крупных компаний – это композитная арматура. Но, если вы только начинаете свой путь строителя и не знаете, что такое композитная арматура, мы с радостью расскажем обо всех ее достоинствах и качествах, а также для чего она используется.

10.02.2016

Металлургические предприятия Украины в январе 2016 года увеличили объемы производства углеродистой стали на 3,4%, по сравнению с аналогичным периодом 2015 года, до 1,938 млн т. Такие данные сообщает ОП «Металлургпром». Кроме того, выросло производство чугуна на 11,6%, до 1,920 млн т, и металлургического кокса на 20,6%, до 1,086 млн т. Однако, аналитики констатируют снижение производства общего проката на 5,6%, до 1,620 млн т, а также катастрофический обвал производства стальных труб на 50%, до 40,8 тыс. т.

09.02.2016

Нашими Партнерами начато производство стройматериалов, которые хотим Вам предложить: 1. Шлакоблок: рядовой; перестеночный; рваный(колотый); колотый перестеночный; угловой; облицовочный прессованный кирпич; 2. Наборные еврозаборы: в ассортименте(разнообразного цвета и формы); 3. Тротуарная плитка: прессованная и литьевая; 4. Водостоки; 5. Бордюр: прессованный и литьевой; 6. Дашки бетонные;

09.02.2016

Наша компания рада сообщить о расширении ассортимента: Проволока ВР1 диаметр 2.5-6мм Проволока ОК диаметр 2.5-6мм Гвозди строительные от 2х40 до 6х200мм Проволока вязальная 1-6мм Проволока СВ08Г2С 1-6мм Сетка для армирования диаметр проволоки 2.5-5мм раскрой сетки 1х2м ячейка 50х50мм/100*100мм

10.08.2015

Сегодня, практически, ни одно строительство не обходится без применения арматуры. Не имеют значения размеры и назначение будущих объектов, применение арматуры происходит без исключения везде: от бассейнов до небоскребов. Арматура отличается не только по форме, но и по механическим, физическим и эксплуатационным характеристикам. Благодаря этому можно без проблем подобрать необходимый тип исход из будущих потребностей.

Балка двутавровая Львів

Найменування Ціна, грн/т
Балка (двутавр)
10 міра 9 м.дог.
12 міра 9 м.дог.
14 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
16 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
18 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
20 міра 12 м.+ 15% ндлдог.
24М міра +15%ндлдог.
30 міра 12 м. +15%ндлдог.
36 міра 12 м. +15%ндлдог.
36М міра 12 м. +15%ндлдог.
45 міра 12 м. +15%ндлдог.
45М міра + 15% ндлдог.

Придбати двотаврову балку у Львові

Двотавр або двотаврова балка у Львові – це елемент складної конструкції, що дозволяє перерозподілити навантаження з окремих елементів споруди на інші.

За своєю формою двотаврова балка схожа на з’єднанні літери «Т». Вони мають назву «таври» та утворюють «двотавр».

Найбільш ширше застосування ця конструкція отримала у виробництві автомобілів та будівництві. Її встановлюють у перекриттях будівель та підземних споруд. Завдяки двотавровим балкам відбувається перерозподіл ваги конструкції, що надає їй високої міцності та надійності.

Двотаврові балки відрізняються якістю використовуваної сталі, розмірами та ціною. Вони можуть мати полки з нахилом та паралельні.

Двотаврові балки у Львові бувають:

 • Звичайні з кутом 6-12 %;
 • Спеціальні – зі збільшеним кутом нахилу, який є необхідним для застосування в певних галузях.

Серед спеціальних двотаврових балок виділяють:

 • Маркування «М» - нахил внутрішніх полок до 12%, застосовуються у підвісних коліях;
 • Маркування «С» - нахил граней до 16 %, для стовбурів шахт.

Двотаврові балки у Львові використовуються для підтримки опору складних конструкцій, в тому числі під час сварки різних споруд із металу. Великим попитом користуються металічні балки, хоча також існують замінники із дерева.

Ціна на двотаврову балку варіюється, враховуючи два показника: якість сировини, із якої виготовили продукт, а також її індивідуальна обробка. Двотавр зварний має деякі переваги перед аналогами та широко використовується в будівництві, завдяки невеликій вазі та різноманітності розмірів та форм. Продаж двотаврів успішно здійснює наша компанія, адже ми займаємо лідируючу позицію в сегменті даного виду продукції, продаємо лише якісний матеріал, а також забезпечуємо швидку доставку та гнучкі ціни для наших клієнтів.

Основні метричні характеристики двотавра:

 • товщина стінки;
 • висота балки;
 • товщина і ширина полиць.

Особливу увагу під час вибору необхідно звернути на товщину полки. Для двотаврових балок з нахиленими гранями дана величина являється змінною та її вирізняють як середню товщину полки. Окрема характеристика необхідна для розрахунку погонного метра або теоретичний вага балки двотаврової.

Довжина балок від 4 до 12 метрів:

 • Мірна;
 • Немірна;
 • Кратна мірній.

Зазвичай масивні балки виробляються із вуглецевої, низьколегованої сталі. Зверніть увагу на те, що вибір двотаврової балки має свої особливості. Так, у двотаврових нахильних балок можуть різнитися товщина полки, тому її фіксують як середню товщину. Також під час розрахунку необхідно враховувати вагу погонного метру або теоретичну вагу.

Наші професіонали зможуть відповісти на будь-які ваші питання і допоможуть вам вибрати необхідні двотаврові балки. До наших переваг слід віднести:

 • Гарне співвідношення ціна/якість продукції. Ми співпрацюємо з відомим підприємством у сегменті металопрокату, що дозволяє нам забезпечувати прийнятний діапазон цін, тому кінцевий споживач не переплачує за свій заказ. Якщо ви подивитесь ціни на балки у нашому каталозі, то ви самі зможете впевнитись у цьому.
 • Багатий асортимент на двотаврові балки. Наш прайс-лист налічує більше ста одиниць товарів за доступною ціною.
 • Придбати двотаврову балку у Львові. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками. Саме ми пропонуємо більш дешевий двотавр, а також забезпечуємо своєчасну доставку продукції.
×